Naše další aktivity: Dřevostavby | Srubové palubky | Točité schodiště | Pronájem chaty | Vizualizace interiéru
Návrhy vizualizace Vizualizace Ukázky animace vizualizace Realizace vizualizace

eVizualizace.cz - Úvodní stránkaeVizualizace.cz - Vizualizace interiéru, realizace interiéru

O nás

Firma Havlíček byla založena v roce 1987 Petrem Havlíčkem. Po roce 1989, kdy byl umožněn rozvoj soukromého sektoru, se firma začala rozrůstat o nové zaměstnance. Výrobní prostory v suterénu rodinného domu už nestačily, a pan Havlíček si tak v roce 1991 pronajal od místního družstva stolařský provoz.

Ve dvou provozovnách se nejprve vyráběly dřevařské výrobky pro interiéry a exteriéry. Po nějaké době se i tyto prostory ukázaly pro rozvíjející se firmu nedostatečné, a proto byl v roce 1993 zakoupen další stolařský provoz. Hlavní činností firmy v této době byla výroba interiérů bank, hotelů i prodejen. Nově se rozbíhala také výroba točitých schodišť.

S ohledem na nárůst zakázek bylo za několik málo let opět nutné hledat nové prostory. Ideálně takové, které by umožnily scelit stávající tři provozy do jednoho. K tomuto účelu firma v roce 1995 zakoupila nevyužitý objekt v areálu zemědělského družstva. Během rekonstrukce vznikl moderní truhlářský provoz, který firma používá dodnes.

V současné době má firma Havlíček 25 zaměstnanců a jako jedna z mála společností v oboru se kromě návrhů zabývá i samotnou realizací interiérů a výrobou jejich vybavení.

Prostor pro reklamu Prostor pro reklamu Prostor pro reklamu


Realizace: Webdesign 4People

Petr Havlíček Vítějeves 71, 569 06 Vítějeves | tel: +420 461 526 910, e-mail: info@fa-havlicek.cz

Odkazy